Whatsapp0542 556 10 52

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik

Vapem.org müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir. Toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Vapem bünyesinde kullanılmaktadır.

Vapem, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Vapem.org, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Ödeme sayfasında istenen bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Vapem.org veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. 

Güvenlik 

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliği" ilkesi ile geliştirilen Vapem.org altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

Bu sayede,www.Vapem.org alışverişlerinizde kullandığınız bilgileriniz bilgisayarınızda 128 bit'lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir. 

Dünya üzerinde bu sistemi kullanmak isteyen e-ticaret siteleri, bizim çalışmayı tercih ettiğimiz GlobalSign ve Thawte Global gibi bir internet güvenlik firması ile anlaşarak, bu firmanın istediği tüm belge ve standartları sağlayarak aldıkları SSL sertifikasını belgelendirmek zorundadır. Biz de Vapem.org , güvenliğiniz için tüm bu önlemleri almakla işe başladık, Vapem.org üzerinden yapacağınız her alışverişinizde, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir internet güvenlik firmasının standartları içerisinde hareket etmektesiniz.


WhatsApp