Whatsapp0542 556 10 52

İQOS

İqos Modelleri | İqos Türkiye| İqos Orijinal En İyi Fiyat

Yeni Nesil İqos Orjinal Türkiye Satış Sitesi ile Hemen Sipariş Verebilirsiniz.  2.4 plus ,  3 ve Multi Çeşitleri. Tüm Cihaz siparişlerinizde aynı gün ve hızlı teslimat olarak gönderilmektedir. Tüm siparişleriniz, orjinal kapalı kutusunda, taşınma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için özel olarak paketlenerek gönderilmektedir.


İçeriğinde kimyasal malzeme bulunmayan ve herhangi bir şekilde yakılmadan ısınan bu malzeme yeni nesil vaporizorlere verilecek en iyi örnek olma özelliği taşır.


5 yılı aşan süredir satışını yüksek müşteri memnuniyeti ile sürdürdüğümüz iQos modelleri, birbirinden özel renk seçenekleri ile stoklarımızda olup, kampanyalı fiyat, kapıda ödeme imkanı ve İstanbul içi hızlı gönderdi imkanı ile güvenle sipariş verebileceğiniz bir marka olan  adresi ile satış işlemlerimize devam ediyoruz.


Türkiye’nin bu alanda en güvenilir alışveriş sitelerinden birisi olarak sizler için 7/24 hizmet vermekten mutluyuz.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
İqos 3 Duo

1.300,00TL

İqos 3 Duo

İGOS 3 Duo Şimdi StoklarımızdaDumansız bir hava sahası inşa etmek üzerine geliştirilmiş ürün olma özelliğine sahiptir. Ne yazıki tüm dünyada geleneksel kullanım oranları oldukça fazladır. Üstelik geleneksel içen kişiler yalnızca kendilerine zarar ver..

İQOS 3 DUO HOLDER

500,00TL

İQOS 3 DUO HOLDER

İQOS 3 DUO HOLDER..

IQOS LiL Solid 2.0

850,00TL

IQOS LiL Solid 2.0

IQOS LiL Solid 2.0 1 x LiL Solid 2.0 HNB Isı Yanmayan  Tütün  Isıtma Cihazı1 x USB kablosu (tip C)1 x Şarj adaptörü1 x Temizleme aracıIQOS LiL Solid 2.0 ÖzellikleriPİL KAPASİTESİ (MAH): 2950MAH DAHİLİ VEYA HARİCİ PİL: IN EKRAN: HAYIR A..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
WhatsApp