Whatsapp0542 556 10 52

JUUL

Juul Türkiye | Juul Modelleri | JUUL Orijinal En İyi Fiyat

JUUL SİGARA İÇENLER DÜŞÜNÜLEREK TASARLANMIŞTIR. 

Juul elektronik sigara formdan teknolojiye ve lezzete kadar, sigara içenler ile tasarlanmıştır. Kullanımı kolaydır, düğme veya anahtar yoktur. JuU buharlaştırıcı, sıcaklık kontrolünü düzenlemiştir ve standart e-sigaralardan farklı olarak, serbest baz nikotinden ziyade tütün yaprağı içinde bulunan nikotin tuzlarını kullanmaktadır. Bu nitelikler Jull’a özgüdür ve sigara külünün ve kokunun karmaşasından kurtulmanızı sağlar. Sigaraya benzer nikotin seviyelerini barındırarak Juul Türkiye  sigara içen sigara içenlere gitmek isteyen sigara içenlerin standartlarını karşılamak için memnuniyet sağlar. Juul  dünyanın bir milyar yetişkin sigara içicisinin yaşamını iyileştirmek amacıyla kuruldu. JUUL’un yetişkin sigara içenler için ilk uygun alternatif olduğuna inanıyoruz. Sigara içmek sağlığınız için kötüdür ve şu anda nikotin ürünleri kullanmayanlar başlamamalıdır. 

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
BAŞLANGIÇ SETİ (RU VERSİYON)

550,00TL

BAŞLANGIÇ SETİ (RU VERSİYON)

Şarj edilebilir JUUL CihazıUSB Şarj AletiDört JUULpods  %5  (Classic Tobacco, Mint, Mango ve Vanilla)..

JUUL DEVİCİ

350,00TL

JUUL DEVİCİ

]JUUL cihaz kiti bir JUUL cihazı ve USB şarj yuvası ile birlikte gelir, podlar dahil değildir. Sigaraya gerçek bir alternatif arayan sigara içenler içindir.Cihaz Kutu İçeriği:Şarj edilebilir JUUL cihazıUSB Şarj aleti..

Juul Silver Cihaz

400,00TL

Juul Silver Cihaz

Juul Silver Cihaz Uygun Fiyat, Orijinal Ürün ve kapıda ödeme imkanı ile güvenle  sitemizden ile Satın Alabilirsiniz. Juul tarafından sadece sınırlı sayıda üretilen bu özel ürün PodTurkey.com stoklarımızda yer almaktadır.Ürün İçerisinde Sadece Ci..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
WhatsApp