• One Hit Wonder Muffin Man Salt Likit

One Hit Wonder Muffin Man Salt Likit

  • 150,00TL
  • Ürün Kodu: 54766
  • Stok Durumu: Tükendi

One Hit Wonder Muffin Man Salt LikitKarşınızda  One Hit Wonder™ markasının Efsanesi haline gelen ve en çok tercih edilen likitlerinden biri, Kıpkırmızı Sulu Tatlı Bir Elma, Enfes Kokulu Tarçın ve Kabarmaktan Çatlamış Kocaman Bir Muffin Kekin muhteşem birleşiminden gelen lezzet; Muffin Man®!One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014’de gerçe..

Etiketler: SALT LİKİT, One Hit Wonder Muffin Man Salt Likit

One Hit Wonder Muffin Man Salt Likit

Karşınızda  One Hit Wonder™ markasının Efsanesi haline gelen ve en çok tercih edilen likitlerinden biri, Kıpkırmızı Sulu Tatlı Bir Elma, Enfes Kokulu Tarçın ve Kabarmaktan Çatlamış Kocaman Bir Muffin Kekin muhteşem birleşiminden gelen lezzet; Muffin Man®!


One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014’de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün E Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80’den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.


Tüketici ile bu denli yakın temas halinde olan firma Vizyoner, Dinamik ve İlerici tavrıyla başarıya tırmanmaya devam ediyor.


SGS laboratuvarlarında ki testlerden başarıyla geçmiş olan One Hit Wonder™, kalite açısından da enfes aromalarıyla çıtayı yükseltmeyi başarmış durumdadır.


60 VG / 40 PG

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
WhatsApp